mary-kate and ashley olsen

Ashley Olsen and Justin Bartha out in Los Angeles ..

21. března 2009 v 19:19 | ashlinka
Celý páteční den strávila Ashley Olsen s jejím přítelem Justinem Barthou. Mezitím co Ashley byla koupit jejich oblíbenou ranní kávu v Laurel Canyon, tak její přítel Justin nakládal do auta nákup a naštípané dříví. Sehraný pár, že ??
  • Nyní většinu času dvojčata (Ashley a Mary-Kate Olsen) tráví s jejich příteli, ale i přesto se spolu velice často vídají. Ashley prozradila: ,,Stále spolu trávíme strašně moc času. Jsme sestry, milujeme každá tu druhou a milujeme čas strávený společně. Občas se o víkendu nevídáme, protože jsme každá jinde s jinými lidmi, ale vždy víme, kde ta druhá je a co dělá.''
Ashley Olsen

Mary-Kate Olsen - Stepping out in The Big Apple (20.3.)

21. března 2009 v 19:01 | ashlinka
V pátek večer (20. března) byla v New Yorku spatřena Mary-Kate Olsen, když vycházela z Big Apple. Uměla krásně sladit své oblečení. Barevný šátek se skvěle hodí k modrým džínám a jejímu bílému svetříku. Kulaté sluneční brýle spou s novými vlasy jen podtrhnou výborný dojem jejího vzhledu.
V průběhu tohoto týdne byla Mary-Kate spatřena se svým přítelem Natem Lowmanem, když o něj byla opřená v parku na lavičce.

Mary-Kate Olsen - Unveiling her new look (15.3.)

21. března 2009 v 18:53 | ashlinka
Mary-Kate Olsen je známá hlavně kvůli svému smyslu pro módu. Ale nemění jen své oblečení. Dokonce změnila svůj vzhled a vlasy. Její nová image vyvolala mnoho spekulací na toto téma. Někteří jsou spokojení a někteří ne. Hlavní prvky jejího nového vzhledu jsou vlnité blond vlasy a výrazná červená rtěnka. Však posuďte sami, jak se vám nyní Mary-Kate líbí. Většina kritikům mezi vizážisty se proměna Olsenky líbí. Co na to říkáte vy? Pište do komentářů.

Mary-Kate Olsen out in New York City ..

1. února 2009 v 15:13 | ashlinka
V pátek odpoledne přistihli paparazzi Mary-Kate Olsen i její sestru Ashley Olsen opouštět jejich Soho House hotel v New York City, kde jsou momentálně ubytované. Mary-Kate vypadala jako vždy v poslední době .. černé oblečení, bytelné kozačky, ocvočkovaná kabelka, šátek kolem krku, výrazné prstýnky, lenonky na očích a lehce neučesané vlásky. Ale musím uznat, že jsem si na tento její styl zvykla .. :)

Mary Kate Olsen

Ashley Olsen at the relaunch of MANGO’s NYC flagship store ..

23. listopadu 2008 v 11:31 | ashlinka
Mezitím co si její sestra Mary-Kate užívala luxusu v Atlantais Hotelu, Ashley Olsen byla ve čtvrtek večer v New Yorku oslavovat s obchodním řetězcem Mango. Celá oděná v černém si popovídala s Penelope Cruz a její sestrou Monicou, které navrhují pro již zmíněnou značku.

Ashley Olsen


Mary-Kate Olsen at the Grand Opening of Atlantis, The Palm ..

23. listopadu 2008 v 11:30 | ashlinka
Ve čtvrtek večer se konaloslavnostní otevření Atlantais Hotelu v Dubaji, který nechal postavit Solomon Kerzner za 1,5 bilionu dolarů. Na tomto otevření se ukázalo mnoho slavných osobností z amerického Hollywoodu a mezi nimi i Mary-Kate Olsen. Ta přijela v dlouhých bílých šatech se vzory listí a doplnila je rozevlátým účesem a zlatými doplňky.

Mary Kate Olsen

The Olsen Twins promoting “Influence” in Westwood ..

16. listopadu 2008 v 8:47 | ashlinka
Ve středu odpoledne Ashley Olsen a Mary-Kate Olsen představily jejich novou knihu ''Influence'' v Borders Books store ve Westwoodu v Kalifornii.

Olsen Twins

Mary-Kate Olsen: Halloween!

4. listopadu 2008 v 16:12 | ashlinka


Ashley Olsen and Mary-Kate Olsen :“Influence” Book Lanuch

30. října 2008 v 18:17 | ashlinka

Mary-Kate a Ashley Olsen: Představování knihy "Influence"!

30. října 2008 v 18:11 | ashlinka


Ashley Olsen at LAX Airport (22.10.)

24. října 2008 v 17:13 | ashlinka

Ashley Olsen and Justin Bartha out at Orso ..

23. října 2008 v 16:00 | ashlinka
Na těchto fotkách dole uvidíte to co přesně musí zažívat opravdové celebrity .. Včera, když si Ashley Olsen snažila užít polední rande s jejím přítelem Justinem Barthem, tak se na ni navalilo opravdu šílené množství paparazziů a ona skoro ani neprošla ke svému autu z Orso restaurant v Los Angeles. Chtěly byste být celebritami ??

Ashley Olsen

Mary-Kate Olsen out at the Open Door ..

23. října 2008 v 15:59 | ashlinka
v pondělí odpoledne byla Mary-Kate Olsen nakupovat s jejím kamarádem v obchodě s nábytkem pojmenovaném Open Door ve West Hollywoodu.

Mary Kate Olsen


Olsen Twins and Gwyneth Paltrow at Heathrow Airport ..

12. října 2008 v 20:33 | ashlinka
Možná to byla náhoda, možná to bylo předem dohodnuté, nevím. Včera se setkaly Olsenky s Gwyneth Paltrow na Heathrow Airport. Dvojčata byla v Londýně představit jejich novou kolekci oblečení, The Row a Gwyneth si tam zaletěla na takový 'malý výlet'. Všechny tři společně letěly zase zpátky do New Yorku.
Gwyneth Paltrow with the Olsens

Mary-Kate Olsen arriving in Milan ..

26. září 2008 v 19:22 | ashlinka
Ve středu 24. září přiletěla Mary-Kate Olsen do módního centra Itálie, do Milána.
Mary-Kate Olsen

Ashley Olsen: Opouští svůj dům!

20. září 2008 v 19:05 | ashlinka

Ashley and Mary-Kate Olsen: Welcome Party For Marie Claire's Fashion Director Nina Garcia

19. září 2008 v 21:37 | ashlinka

Ashley Olsen: Ashley arriving to the "Stand Up For A Cure" event in NYC

19. září 2008 v 21:35 | ashlinka

Mary-Kate Olsen at the opening party for “Mini Rooftop NYC” ..

7. září 2008 v 16:11 | ashlinka
Mary-Kate Olsen

Miley Cyrus - Riding Bike to Sharkey's (26.8.)

30. srpna 2008 v 16:17 | ashlinka
ClicK na Celý článek
 
 

Reklama