Duben 2009

Miley Cyrus - Leaving a restaurant with her new puppy (2.4.)

5. dubna 2009 v 18:48 | ashlinka |  miley-candid
Štěňátko, jež drží Miley Cyrus v náručí, je opravdu roztomilé. Vzala si ho v pátek odpoledne (2.4.)do restaurace Paty's Toluca Lake. 16letá herečka a zpěvačka měla na sobě pěkné letní šaty. Jak se vám líbí Mileyino nové štěňátko? Mi moc!
Nedávno Miley zúčastnila premiéry filmu Hannah Montana: The Movie v divadle El Capitan. Film bude skvělý, máme se na co těšit.

Miley Cyrus, Demi Lovato, Justin Gaston, Brandi Cyrus - Going to a restaurant (3.4.)

5. dubna 2009 v 18:47 | ashlinka |  miley-candid
Miley Cyrus je poslední dobou čím dál častěji viděna s Demi Lovato. Můžeme tedy usoudit, že se z nich staly velmi dobré přítelkyně. Včera večer (3.dubna) se spolu objevily na večeři ve velmi luxusní restauraci. K holkám se připojil i Mileyin přítel, model Justin Gaston, který bohužel na fotografiích nebyl zachycen. Společnost dělala taky starší sestra Miley - Brandi. Ohledně Demi, zdá se mi, že se přestala tak moc malovat a její známí dokonce tvrdí, že přibrala nějaké ty kila.

Miley Cyrus - At Hannah Montana after-party (2.4.)

5. dubna 2009 v 18:45 | ashlinka |  miley-candid
Po zveřejnění hollywoodské premiéry filmu Hannah Montana: The Movie se konala after-party, které se zúčastnila Miley Cyrus, Taylor Swift, Justin Gaston, Demi Lovato, Emily Osment a mnoho dalších. Konala se v PF Changs restauraci 2. dubna. Všichni Cyrusové jsou nadšení z Mileyina úspěchu. Miley si to opravdu zaslouží. 10. dubna se má tento film dostat do všech větších kin v USA. Už je jen otázkou času, kdy dorazí k nám. x)

Vanessa Hudgens - Going to Mr. Chow restaurant (2.4.)

5. dubna 2009 v 18:44 | ashlinka |  vanessa-candid
Zamilovaný hollywoodský páreček opět nemohl být spolu, protože Zac Efron byl stovky mil daleko na akci ShoWest 2009 Awards Ceremony v Paris Hotel, a tak se Vanessa Hudgens rozhodla, že si zajede do restaurace Mr. Chow 2. dubna na večeři sama. Měla štěstí, že zde potkala své kamarády, kteří byli na večeři také. Sedli si tedy k jednomu stolu.


Miley Cyrus - At a press conference (2.4.)

5. dubna 2009 v 18:44 | ashlinka |  miley-candid
Příští týden se má konečně divákům odhalit Hannah Montana: The Movie. Miley Cyrus navštívila několik tiskových konferencí, kde odpovídala na nespočet otázek zvědavých novinářů. Právě na toto shromáždění se Miley jemně nalíčila a moc jí to slušelo. Měla na sobě černobílé tričko s modrou mikinou. Oblékla se opravdu skvěle. Schválilo jí to dokonce i několik kritiků, kteří hodnotí, jak se celebrity oblékají. Miley prozrazuje, že strávila v Tennessee tolik času, jako nikdy jindy, protože zde se natáčel film o Hannah Montaně. "Moc se mi tady líbilo a ráda bych se zde vrátila. Po tomto místě se mi velmi stýská," přiznává.


Miley Cyrus - Going to Pilates class sport centre (1.4.)

5. dubna 2009 v 18:42 | ashlinka |  miley-candid
Jelikož Miley Cyrus pečuje o svou fyzičku, 1. dubna se do sportovního centra Pilates class v Toluca Lake. Miley se i dokonce pěkně usmála na paparazzi, kteří už na ni číhali kolem jejího domu. Vzala si na sebe mikinu, na níž je napsáno jméno kapely jejího bratra. Chtěla jí dodat více slávy, protože tato kapela opravdu moc známá není.
Herečka a zpěvačka se přiznala, že se nezajímá o herce, co se týče lásky. Miluje svého přítele Justina Gastona, protože je, jak prohlásila, "dole-na-zemi", ne jako někteří namyšlení herci. "Do herců jsem se nikdy nezamilovávala, protože nevíte, jací jsou v reálu. Mohou ve filmu hrát kladnou postavu a přitom nejsou ve skutečnosti hodní. Zamilovala bych se totiž do charakteru a charakter není reálný. Musela bych toho herce nejdříve osobně poznat," zhodnotila tuto situaci Miley.

Ashley Tisdale - Shopping with her friends in LA (30.3.)

5. dubna 2009 v 18:41 | ashlinka |  ashley-candid
Ashley Tisdale byla včera (30.března) spatřena v losangelském obchodním domě. Užívala si zde svůj volný čas, který jinak musí trávit zpíváním a hraním. S sebou si vzala pár svých přátel z High School Musical, přesněji Samanthu Droke a Caroline Clark. Bohužel Ashley odcházela z obchodů s prázdnýma rukama. Pokud vás zajímá, jak to vlastně pokračuje s Ashleyiným singlem "It's Alright, It's OK" z alba Guilty Pleasure, máme pro vás přesné datum, kdy se celý song objeví v médiích. Můžete se na něj těšit 14.dubna - to je datum, kdy se má dostavit do celostátních rozhlasových stanic, stejně jako do iTunes.


Zanessa - Going to a party in Beso restaurant (28.3.)

5. dubna 2009 v 18:40 | ashlinka |  vanessa-candid
Po vyčerpávající akci Kids' Choice Awards 2009 (28. března) si náš už opět shledaný pár Zac Efron a Vanessa Hudgens šel na párty Brittany Snow do restaurace Beso. Zac elegantně otevřel oběma zpěvačkám luxusní auto a ty z něj lehce vyskočily. Když se prodírali paparazzi, Brittany držela v ruce dáreček. Určitě byl pro ni. Co v něm tak mohlo být? No, to už asi bohužel nezjistíme. Na konci článku je VIDEO.
Jak již víme, Vanessa slavila dvojitý úspěch. Vyhrála jako oblíbená herečka a taky vyhrál film, v němž hrála hlavní roli, High school musical 3.

Miley Cyrus - Kids' Choice Awards (28.3.)

5. dubna 2009 v 18:39 | ashlinka |  miley-candid
Miley Cyrus vypadá opravdu nádherně v bílých šatech navrženými velmi známou návrhářkou Sheri Bodell. Oblékla se tak na již několikrát zmiňovanou akci - Kids' Choice Awards, která proběhla včera (28.3.) v Los Angelském pavilónu. Miley zde vyhrála v kategorii: Oblíbená zpěvačka. Více zde.

Ashley Tisdale - 2009 Kids' Choice Awards (28.3.)

5. dubna 2009 v 18:38 | ashlinka |  ashley-candid
Velká akce Kids' Choice Awards se konala v Los Angeles v sobotu odpoledne, to znamená 28. března. Zúčastnila se jí mnoho celebrit. Jedna z nich byla i Ashley Tisdale. Oblékla si na sebe slavnostní a přitom elegantní černé šaty s kamínky. Sešla se tady se svou kamarádkou Brendou Song, jak můžete vidět na 7. a 8. fotce a ostatními HSM a hollywoodskými hvězdami. Před předáváním cen si Ashley zašla do solária a vizážistického studia, aby vypadala na akci co nejlépe. Oběd snědla ráno, aby měla na KCA lepší pocit. Na paparazzi se dokonce usmívala a oni na ni taky. Také jim dobrovolně dovolila vyfotit si ji.

Ashley Tisdale - Cafe with Caroline Clark (28.3.)

5. dubna 2009 v 18:37 | ashlinka |  ashley-candid
Rozesmátá Ashley Tisdale se ukázala v Los Angeles včera ráno (28.března).23letá herečka a její velmi dobrá přítelkyně Caroline Clark si udělaly krásný den a zašly si v Los Angeles na kafe. Poté si Ash zašla do salonu, kde se připravila na pozdější akci. Jako většina celebrit, i Ashley se zůčastnila akce 2009 Kids' Choice Awards, kde byl muzikál HSM3 nominován na cenu: Oblíbený film.

Ashley Tisdale - Arriving at airport in Los Angeles - LAX (26.3.)

5. dubna 2009 v 18:35 | ashlinka |  ashley-candid
Když Ashley Tisdale dorazila 26. března na letiště LAX v LA, měla obvázaný krk širokou a teple vypadající šálou. xD
23letá zpěvačka nedávno prozradila, že její album se definitivně dostane na trh 16. června. Znamená to, že si na něj budeme muset ještě na nějakou chvíli počkat. Její další singl se jmenuje "What If" a napsala jej s Karou DioGuardi. Ashley tvrdí, že je to opravdu nádherná píseň, něco jako rocková balada, protože jako "pozadí písně" vystupují kytary a bubny. Další specialitou písně je prý text. Jsou tam fráze jako např.: "Když tě budu potřebovat, zkusíš mě zachránit." Nebo také písnička vypráví o tom, že když je člověk v boji, ten druhý se ho snaží chránit a za každou cenu udržet při životě.

Vanessa Hudgens - Going shopping in West Hollywood (25.3.)

5. dubna 2009 v 18:34 | ashlinka |  vanessa-candid
Zatímco je přítel Vanessy Hudgens Zac Efron na cestách po světě kvůli představování svého filmu 17 Again, Vanessa doma nelení a rozhodně ji to nerozhodí. Vyšla si nakupovat a užívá si svého volného času. Byla vyfocena 25. března během nakupování ve West Hollywoodu. Připadá mi, že to Vanesse sluší více než kdy jindy. Modrobílé tričko a džíny se k sobě skvěle hodí a když k tomu přidá moderní sluneční brýle, je to skvělé.
Do světa se dostala velmi šokující informace. Vanessa Hudgens má údajně problémy s dluhy! Muž, kterému prý dluží 5 miliónů dolarů, dal k soudu žádost, na urychlené zaplacení. Vanessa to bohužel musí akceptovat a je předem jasné, že se nezbaví jízlivých a nepříjemných otázek paparazzi. Vanessa podle zdrojů také musí zaplatit 1 500 dolarů za pronájem tenisových kurtů. Myslím si, že i když je Vanessa velmi bohatá, ta první suma by pro ní mohlo být více než dost...

Miley Cyrus - Sunlounge Tanning Sweet

5. dubna 2009 v 18:33 | ashlinka
Miley Cyrus se ukázala, když šla včera, 24.března ze solária. Celou cestu Miley s někým telefonovala. 16letá hvězda si na sebe vzala velmi pohodlné tepláky a šedou petenou vestu.

Vanessa Hudgens - Shopping at Studio City (24.3.)

5. dubna 2009 v 18:32 | ashlinka |  vanessa-candid
24. března v úterý byla Vanessa Hudgens spatřena, když přes parkoviště obchodu Ralph vozík. Obchod navštívila ve Studio City. Vanessa byla letní oblečená, akorát, jak můžete vidět na fotkách, měla poměrně rozcuchané vlasy. Existují hřebeny Vanesso! xD
Do kin již brzy přijde film, ve kterém hraje Vanessa a Aly Michalka jedny s hlavních rolí. Jak jistě víte, jedná se o film Bandslam.

Miley Cyrus - In-N-Out Burger fastfood in LA (23.3.)

5. dubna 2009 v 18:31 | ashlinka |  miley-candid
Miley Cyrus si dala něco k snědku v In-N-Out Burger fastfood v Los Angeles v pondělí odpoledne (23.3.).
16letá hvězda byla viděna se sestrou Brandi, štěnětem Sofii a babičkou Lorettou. Poté, co si vyzvedly svou objednávku, jela trojice do nahrávacího studia v Burban. Miley nedávno řekla Billboardskému magazínu, že pořád chce být Hannah Montana. "Tento film nikdy nepřemýšlel o konci. Věc se má tak, že hodně lidí, klade budoucnost show do mých rukou, ale není to jen na mně. Záleží to hlavně na společnosti Disney, zda budou chtít více epizod, nebo ne. Doufejme, že ano.


Blake and Penn in NYC (23.3.)

5. dubna 2009 v 18:29 | ashlinka |  Blake Lively
ClicK na Celý článek

Ashley and Her Mom at LAX (22.3.)

5. dubna 2009 v 18:28 | ashlinka |  ashley-candid


ClicK na Celý článek

Miley Cyrus in Studio City (22.3.)

5. dubna 2009 v 18:28 | ashlinka |  miley-candid


ClicK na Celý článek

Miley and Mandy at Sushi Dan in Studio City (21.3.)

5. dubna 2009 v 18:27 | ashlinka |  miley-candid


ClicK na Celý článek